Mercedes-Benz E-class viti 2010, Gri, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Evo Benxin - Gaz viti 2007 135 mij km origjinale Letra per 1 vit Xhama te zi origjinal 4 Goma te reja 2019 Ferrota te reja Filtra Gazi te sapo nderruara Super Gjendje vetem shitet telefonata Serioz. Tiranë
Shitet E320 benzine + gaz ne gjendje shume te mire dhe shume e paster si brenda dhe jash. viti prodhimit 2003 i bere komplet look evo 2008 brenda jashte full option cdo gje funksiona. impjant. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2011, 4x4, navigator, klima, sedile elektrike, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 1999, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux, pilot automat. Tiranë
Mercedes Benz ML 320; Ngjra E zeze; Tapiceria Lekure (Bezh) Karburanti Nafte; Kamio Automatike + F1; Viti 2008; Vendet 4 + 1; Kilometrat 190.000 -199.999 Km; Targa Shqiptare; Disjet Alumini 19. Tiranë
9 499€
Telefoni:
355673766737
Shtuar: 17 tetor 2019, numri: 1475
Modeli: E-class 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Mercedes Benz E350 4Matic 2010 ♦️Model Amerikan look AMG Motorr 3490 cc Benzine ♦️System Comfort/Sport ♦️Marrsha F1 Tiptronic ne timon ♦️250,500 km origjinale me historik sherbimesh ne Konçensionar Mercedesi dhe perdorim personal i makines nga viti 2014 ne USA ♦️Sensor Parkimi para/mbrapa ♦️Back up camera ♦️Disqe Alumini 18’ ♦️Sunroof/Moonroof ♦️Klima Bizonale ♦️Sensore Shiu ♦️AUX/Bluetooth/6 CD ♦️Interior/tapiceri e zeze me porosi ♦️Sedilje me ngrohje ♦️Sistem audio Harman/Kardon me Bluetooth per muzike/telefon ♦️Pedale Alumini AMG ♦️Perde e pasme Elektrike ♦️Ndriçim LED brenda/jashte ♦️Ndricim LED AMG tek dyert ♦️Pasqyre shoferi me drite hije ; ♦️Makina ka sherbime vaji te kryera; ; Cmimi 9,499 euro (pa dogane) ; Instagram @deni_auto_sales +355 67 376 6737;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.