Mercedes-Benz E-class viti 2008, E zezë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shes mercedes E 200 cdi avantgarde i sapo ardh nga jasht me 260 mij km manual full otpion sedile me ngrohje kseno bi kseno ne super gjendje i gatshem per cdo lloj prove 0698889898 ne watsu. Tiranë
Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbi. Eshte ne gjendje te shkelqye; Ka 214 mije km te veta; Sherbimet te kryera para 1 muaj 08/10 (vaj-filtra, gom) Eshte makine personal; Komanda ne timon. Tiranë
Mercedes benz C220 porto bagazh ne gjendje shum te mir makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorri. Makina esht me kambjo automatike komanda timon goma ne gjendje 80 % kondicjone. Tiranë
Shitet Mercedes CLS320 Nafte FULL EXTRA Viti 2007 Automatike Nr Cel & Whatsap. Tiranë
Shitet Benz C220, fund i 2007 me look C63 AMG te bere ne Gjerma. Ka 224000. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur me shume kujd. Marmitat jane me zhurme, komandohen me buton, t. Tiranë
E shitur
Modeli: E-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes Mercedes-Benz E300 BLUETEC te vitit 2008 AVANTGARDE me 7 marsha automati; Makina ka motorrin me tekonologjine me te fundit te Mercedes BLUETE; Motorri eshte 2987 kubik me 211 kuaj fuqi dhe nk e ze taksa e luksit; Makina disponon nje variatet te gjere me opsione te cilat gjenden shume rralle tek ky model E-class; BUSINESS EDITION - Edicion biznesi, makina eshte bere ne porosi, ka sedilje comfort ndryshe nga W211 e tjere etj; PRE-SAFE System - sistem shume i avancuar sigurie me pre-tensioner belt etj; Sedilje Lekure me vrima; Kroskot lekure; Sediljet para me ngrohje; Sediljet para me ventilim (me ftohje); Sedilja e shoferit me memorje; Timoni elektrik dhe me memorje; Pasqyrat me veteerresim dhe memorje; AIRMATIC DUAL CONTROL - Makina eshte me jasteke ajri, ulje ngritje, SPORT 1 dhe SPORT 2 per ta bere makinen sa me sportive dhe sa me te qendrueshme ne kthesa dhe ne shpejtesi te larta; Sensore Parkimi; Navigator; Klima 4-zonale; DVD; Bagazhier me 6 CD; Bagazhier ne pagazh vetem per navigatorin; Bluetooth origjinal; Bi-Xenon; Intelligent Light System - Drita inteligjente, makines i kthehen dritat sipas kthesave, dritat e shkurtra i forcohen dhe i ngrihen sipas shpejtesis. Te dyja xenonat i ka te reja te blera ne Angli tek OSRAMI origjina; Adaptive Braking Technology - Makina ka sistem shume te vecante frenimi ndryshe nga E classet e tjere; Hill-Start Assist - ne malore te medha por dhe ne terren normal makina qendron pa levizur ne marsh (D, N dhe R) pa patur nevoje te mbash frenat shkelu; Easy Entry - sa hap deren e makines timoni dhe sedilja pozicionohet per tu futur sa me lehte ne makine; Baxho xhami; Perde; Gome rezerve; Shitet me 2 pale goma verore dhe dimerore 95% te rej ( mij km) 245/45r17; Ka 2 Celesa; Makina ka dhe disqet origjinale 17 inc; DVD navigatori te 2008, 2013, 2014 dhe 2016; Makina ka ngjyre te zeze metalike origjinale nga fabrika; Makina eshte futur ne Shqiperi ne vitin 2012 nga Gjermania e marre me liber sherbimesh; Makina eshte ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe motorrike, nk ka nevoje per asgje te vogel apo te madhe; Makina eshte mbajtur ne garazhd si ne gjermani dhe ketu ne shqiper; Makina ka patur 1 perdorues ne gjermani dhe 1 ne shqiper; Eshte perdorur si makine e dyte familjar; Makina eshte mbajtur me kujdes te papare; Makina ka kartat dhe siguracionin per jashte shtetit deri ne gusht 2018; Per me shume informacion dhe foto te makines mund te me kontaktoni ne viber ose whatsap; Cmimi 14500 euro i padiskutueshem far;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.