Mercedes-Benz E-class viti 2009, E zezë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

MERCEDES-BENZ ML550; viti 2006 LOOK 63 AMG 2011; 203.000km; kambio automatike + F1; pilot automatik; sensor parkimi; baxha; timon druri; sedilje me ngrohje/fryrje/memorie; xhama te zi origjinal. Tiranë
Mercedez Benz E270, luk evoje 2008, me ekran te madh navigator dvd, sedilet me memorje, timoni ulje ngritj elektrik Tiranë
Mercedes Benz Ml 350 BlueTec 4-Matic 160.000km origjina. Viti 2013. Super Full opti. E sapo ardhur me dogane te paguar gati per tar; Look AMG; Fenera me Led xenon-bixenon; Xhama te zin. Tiranë
E320 cdi Evo Sport 7-G Tronic; Makina eshte ne super gjendje shume e past; Vaj filtra te sapo nderua. Dokumenta deri ne 03/2020; Cmimi: 8500 Tiranë
C CLASS ITI PRODHIMIT 2004 ELEGANCE, MODEL 2005 EVO MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA RRUGE TOKESORE MAKINA DISPONON PASQYRA ME PALOSJE DHE FOTOCHROMATIC ERRESOHE. Tiranë
12 500€
Telefoni:
0693222241
Shtuar: 30 tetor 2019, numri: 2868
Modeli: E-class 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
MERCEDES-BENZ E250 Blueefficiency Avantgarde; •viti 2009; •207.000km; •2 celsa; •kambio automatike; •pilot automatik; •drita bixeno; •klima,bluetooth,memory card,dvd; •kamera parkimi; •sensor parkimi; •sensor shiu,sensor dritash; •sedilje me fryrje; •pasqyra me palosje; •disqe model 2012; •goma te reja; Makina eshte ne gjendje shume te mire me dokumenta te paguara.; CMIMI- 12.500€; CEL: 0693222241 Whatsapp-Viber

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.