Mercedes-Benz C-class viti 2011, E bardhë, 120000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Evo Benxin - Gaz viti 2007 135 mij km origjinale Letra per 1 vit Xhama te zi origjinal 4 Goma te reja 2019 Ferrota te reja Filtra Gazi te sapo nderruara Super Gjendje vetem shitet telefonata Serioz. Tiranë
Shitet E320 benzine + gaz ne gjendje shume te mire dhe shume e paster si brenda dhe jash. viti prodhimit 2003 i bere komplet look evo 2008 brenda jashte full option cdo gje funksiona. impjant. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2011, 4x4, navigator, klima, sedile elektrike, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 1999, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux, pilot automat. Tiranë
Mercedes Benz ML 320; Ngjra E zeze; Tapiceria Lekure (Bezh) Karburanti Nafte; Kamio Automatike + F1; Viti 2008; Vendet 4 + 1; Kilometrat 190.000 -199.999 Km; Targa Shqiptare; Disjet Alumini 19. Tiranë
11 700€
Telefoni:
0693222241
Shtuar: 15 tetor 2019, numri: 1415
Modeli: C-class 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
MERCEDES-BENZ C300 4MATIC; •viti prodhimit 2011 Look AMG 2013; •motorr 2997ccm; •126.000KM; •kambio automatike; •pilot automatik; •baxha; •kamera parkimi; •sensor parkimi; •sedilje me ngrohje; •pasqyra me palosje+memorie; •drita bixeno+Led; •klima; •cd player,dvd,memory card,aux,Audio System LOGIC7; Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur me dogane te paguar.; CMIMI- 11.700€; CEL: 0693222241 Whatsapp-Viber

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.