Mercedes-Benz C-class viti 2008, E bardhë, 90000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje shume te mire, letra te sapo paguara, Klima, navigator, ksenon, komanda ne Timon, sendilje elektrike me ngrohje, disqe alumini e. Version avangard, motor 200 kompres. Tiranë
Benc 203 benzin gas kondicioner abs airbeg xhama elektrik disqe alumini sherbime te bera sheno. impnati ne leje qarkulli. makina eshte cdo gje. motorr kamio xhenerike tapice. shitet kam mar. Tiranë
Evo Benxin - Gaz viti 2007 135 mij km origjinale Letra per 1 vit Xhama te zi origjinal 4 Goma te reja 2019 Ferrota te reja Filtra Gazi te sapo nderruara Super Gjendje vetem shitet telefonata Serioz. Tiranë
Shitet E320 benzine + gaz ne gjendje shume te mire dhe shume e paster si brenda dhe jash. viti prodhimit 2003 i bere komplet look evo 2008 brenda jashte full option cdo gje funksiona. impjant. Tiranë
10 300€
Telefoni:
0693924114
Shtuar: 22 tetor 2019, numri: 1734
Modeli: C-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 90000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Nr kontakti : 069 392 4114 & 069 335 0854 -> Full Panoramike; ; - 98.000 Milje; - Kamjo automat (city : sport) 7g tronic,; - Tavan xhami ( i zi ); - Navigator i madh; - Look amg; - Marmitat amg; - Bisht Amg karbon origjinal; - Cruise controll; - Sedile me ngrofje & elektrike; - Pasqyra elektrike; - Xhamat e zi dhe pasqyrat me refleks (nxirje automatike kundra verbimit); - Tapiceri bezhe e vecante; - Komanda ne timon; - Bluetooth; - Klimatronic me 4 zona; - Pilot automatik; - Cruise control; - Disqe 17' origjinale; - Goma te reja; - Mp3 Aux; - Telefon; - Abs Esp; - 8 airbag; - Impjanti audio Harman/kardoon; - Dogane e paguar; - Interiore super te pastra; - 4 Matic (4 X 4); - Fryrje sediljesh; - Ulje dhe ngritje xhamash me buton; ; Ka punimin perfekt motorrik dhe gjendja xhenerike eshte shume e mire.; Nuk eshte perdorur asnje dite ne Shqiperi.; Nr kontakti : 069 392 4114 & 069 335 0854

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.