Mitsubishi Space Star viti 2003, E zezë, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje t mir e zhdoganuar sht 2, 0 me impjant gazi Lovatto, ja vendos un t ri me fatu. ka tavan xhami, marshe n timon, ngrohje sedijesh sht 44 Tiranë
mitsubishi colt 1.3 BENZIN gaz viti 2007. me letra te paguara per 1 v. super ekonomi. xhamat origjina. kli. c Tiranë
Shitet Mitsubishi L200 Warrior ne gjendje perfek. I sapo ardhur nga Gjermania i sapo targu. Viti 2005, motorr 2, 5 nafte, me 138 mij km, sedilje lekure, klima, sport bagazh, goma te rej. Tiranë
Motore 1.9 shum ekonomike letrat per 1 vit Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire Tiranë
E shitur
Modeli: Space Star 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes mitsubish ne gjendje shume te mir. Shitet per arsye mos perdorim. Me 5 dyer, dritare dhe pasqyra elektrike, celes sigurie per femijet, nivelues timoni per perdorim nga bashkeshorti ose bashkeshortj. Konsum i ule. Me taksa & siguracion te paguar deri ne tetorin tjete;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.