Toyota RAV 4 viti 2007, Gri, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Toyota land cruiser, seria 105 GX, makine e blere nga koncesionari me 0 km, sherbime te kryera ne kohe, motorr turbo intercoler 24 valvula, susta dhe amortizatore KOJI, goma COOPER FULL TERRAI. Tiranë
Toyota Yaris automatike 1.4 nafte, me targa Shqiptare: goma dimri shtes. Tiranë
Toyota Rav4, motorr 2.2 nafte, ne gjendje shume te mire, viti fundi 2006, 210 mij km, me dogane te paguar, e pa perdorur ne shqiper Tiranë
Toyota auris 1.4 naft; Km-155 mij; E sapo ardhur nga Gjermania; Sensor parkimi; Automat; Nuk ka nevoj per asnje sherbim; Viti 2008 Tiranë
E shitur
Modeli: RAV 4 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Me dogane te paguar,; targat e reja AA,; siguracion taksa kolaudim te gjitha te paguara deri ne dhjetor 2018,; vetem 176.000km te verifikueshem me leter, me motorr 2.2 naft; 4x4 ESP Traction Control Anti-Rreshkitje,; 2 celesa SMART KEY; pasqyra me mbyllje elektrike; XHAMA TE ZINJ origjinal nga fabrika dhe elektrik,; sediljet e pasme te levizshme dhe shtrihen gjithashtu,; Disqe Alumini; shoqerohet dhe me manualin e perdorimit te makines si dhe te pajisjeve te tjera te sa;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.