Lancia Ypsilon viti 2002, Gri, 120000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Me letra t prera deri m mars 2021; ; N gjendje shum t mir teknike Tiranë
Shitet Lancia phedra ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike 6 + 1 Tiranë
lanciatt 2004, 2.4 naft, letrat te paduara per 1 vit, ne gjendje shume te mire Tiranë
LANCIA DELTA 1.6 Nafte Automat 2009 201mij km liber sherbim (akina ka patur 1 prona) ULL OPTION, sapo ardhur me dogane te paguar gati per tar. Makina eshte ne gjendje PERFEKT. Makina eshte shum. Tiranë
Shitet; Lancia ypsilon; Viti 2008; 1.3 nafte multijet; Xhama tzi origjinal; Tavan xhami; Disqe sport; Me letra deri ne dhjetor 2020 Tiranë
E shitur
Modeli: Ypsilon 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Ne gjendje prefekte me kondisioner 1.2 benzine shum ekonomike me 130 000 km origjinale;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.