Kia Rio viti 2002, Gri, 10000km

Njoftime të tjera të ngjashme

KIA Ceed 1.6, full option me kambio automatike, me t gjitha taksat e paguar; ; Ka patur vetm 1 pronar sht prdorur nga familjar e mirmbajtur dhe n gjendje t shklqyer; ; sht bler me 0 k. Tiranë
kia sportage 2008; ; nafte 2.0 cdri; ; sendilje me ngrohje; ; xhama te zinj origjinal; ; letrat sapo te prera; ; automat Tiranë
Kia Carnival 6 + 1 vende me kambio automatik. Motorri eshte 2.9 nafte me 4 piston. Disponon klima per te 7 vendet, sensore parkimi, pasqyra elektrike me palosjd, xhama elektrike para mbrapa. Tiranë
Makina eshte e 2014, i ka te gjitha sherbimet e krye. Dokumentat, taksat siguracionet jane te sapopagua. Gomat jane 17", te sapovena Kontinental dhe kontrolli teknik ne menyre te rregul. Makin. Tiranë
Shitet fuoristrade KIA SORENTO, 2.5 CRDI, VITI 2008, 145, 000 KM Tiranë
E shitur
Modeli: Rio 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 10000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; shitet makin Kia Rio me portobagazh benzin 1.3 e patarguar e sapo ardhur nga Belgjika. dogana e paguar 2.5 milion lek i diskutushem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.