Jeep Wrangler viti 1992, Blu, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Autovetur e marks Jeep Cherokee; ; Viti i prodhimit 2005, me 5 dyer, xhamat e pasagjerit t errta nga fabrika, ngjyr e zez, kuti e shpejtsis Automatike, karburanti Naft, sedilje lkure, radi. Tiranë
KLIMA; ; KOMANDO NE TIMON; ; RADIO CD; ; XHAMA ELEKTRIKE; ; DISQE + GOMA TE REJA; ; FENERE + STOPA + SINJALE REZERVE Tiranë
OKAZION: JEEP CHEROKEE AUTOMAT NAFT. ESA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR, DISQE ALUMINI GOMA 70% SENSOR PARKINGU KONDICIONER KLIMA KOMAND BORDINE TIMON XHAMA TE ZI ORIGJINAL ELEKTRIK. Tiranë
Jeep Compass i ardhur nga zvicrra me dogane dhe dokumenta!!!; ; Te dhenatKilometra te pershkruara 120 mije origjinale mund te verifikohen prane koncesionaritMotorri 2.4l Benzine + Gaz 4 pistona n. Tiranë
Jeep Cherokee, ngjyra e zeze, 44, makine shume e forte, kush i njeh ua di vete vleren, makina ka kete cmime per arsyje emigrim Tiranë
E shitur
Modeli: Wrangler 
Viti: 1992 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Jeep wrangler 4.0l I6 benzin me impjant gazi lovato sekuencial, eshte ne gjendje te mir. Letrat i ka te paguara deri ne mars 2018, ka ekstra vincin perpara qe terheq deri 3500kg, ka dhe amortizator nitrocharger sport, ska kondicioner, behet kabriole. Shitet 5200 i diskutueshe;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.