Jaguar X-Type viti 2006, E gjelbër, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET makina nE GJENDJE TE SHKELQYER, te gjitha sherbimet e bera vaj filtra, tapiceri dhe llamarin suuper, SPORT nga fabrik. Tiranë
Shitet jaguar 2.2 disel viti prodhimit 2012; ; Motorr 2.2 disel kambio automatike; ; Letra te paguara deri ne dhjetor 2021; ; Makina eshte ne super gjendje no coment; ; Shitet ose ndrrohet me... Tiranë
Shitet jagua. ty. 2002. 2000 benzine ne super gjendje okazio. letra deri ne gus. 2020 klima automat sensor parkim. Tiranë
Jaguar s-type 2.5 v6 benzin + gaz (emega. makina eshte ne gjendje shume te mire, sherbime te plota vaj filtra te sapo ndrua. Kambio automatike vaj kambio + filter kambio i nderru. Tapicer. Tiranë
Shitet jaguar x-type viti prodhimit 2003; Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, xhenerik; Lenda djegese BENZIN/GAS, dokumenta per 1 vit; PRODHIM AMERIKAN 4X4, MILJE/KM FULL PER LLOJIN. Tiranë
E shitur
Modeli: X-Type 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Jaguar viti 2006 motorr 2.0 diesel kilometra 205 M; makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe shum e paster vjen per 10 - 15 dite nga gjermania me dogan te paguar;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.