Hummer H3 viti 2007, E zezë, 90000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Hummer H2 Viti i prodhimit 2004, LOOK VERSACE jashte brenda per te apasionuarit pas markes Versace, eshte shume i vecant nga hummer-at e tjere dhe disponon ekstra qe nuk i ka asnje hummer tjeter n. Tiranë
HUMMER H2 2004 FULL OPSION; ; Motorr 6.0 Benzin-Gaz; Impjanti i gazit STAG ME VLERE 1500 (5 Vite garan) OPSIONET: -Drita Full Led; -Disqe Alumini; -Xhama te zinj origjinal; -Sallon lekur. Tiranë
E shitur
Modeli: H3 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 90000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Hummer h3 manual ne gjendje perfekte motor 3.7 mimi i diskutueshem 95.000 kilometra;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.