Volkswagen Golf viti 2006, Gri, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Xenon-Bixenon, Sedilje elektrike Shoferi dhe Pasagjeri, Sedilje me Memory 1, 2, 3 Set Shoferi, Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje + Ftohje, Baxho Xhami, Feneret me Larje, AFS Lighting (Dritat Shkojn. Tiranë
Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Feneret me Larje, Sensor Drite, Sensore Shiu, Sensore Parkimi 360 Para & Mbrapa, Vete Parkim, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllj. Tiranë
Volkswagen Polo 1.6 Nafte 2011; ; 5450 pak i diskutueshe; ; Full optio. Gjendje perfekte, Super e shpejte dhe ekonomik; ; Te gjitha sherbimet e kryer. taksa, siguracion te paguara deri ne 2022. Tiranë
Sensore Shiu, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para & Mbrapa, Goma 90%, Klima, Timon Elektrik, Kompjuter Bordi, Pasqyra Elektrike, Pasqyrat me Led, Pasqyra m. Tiranë
E shitur
Modeli: Golf 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Shitet VW Golf. Te dhenat e makines: motor fsi 2.0l 1984cm3 me injeksion direkt 150 kuaj fuq. Diferncial para, goma michelin te rej. Kambjo automatike tiptronik marsha f1 pas timoni. Opsionet: drita automatike, fener me lupa, drita xenon, (adaptive lights) fener me rrotullim, sensor dritash, sensor shiu, clima individuale, sedilje me ngrohje, pilot automati (ruise control) fener me larje, navigator te madh me cdo opsion, sensor parkimi mbrapa, celular i lidhur me makinen, timon multifunksional, feneret mbrapa led, te gjithe xhamat elektri. Tapiceria shume e paste. Impiant gazi Landi Renzo i montuar ne janar 2016 ne Durre;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.