Fiat Punto viti 2002, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mbyllje Qendrore me Pult, Start/Stop Fiket Ndizet Automatikisht ne Semafor, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, Klima, Timon Hidraulik, Timoni City/Normal, Kompjuter Bordi, Pasqyr. Tiranë
Super Okazion Fiat Stilo 1.6 Gaz + Benzine Viti 2005 Manuale; Makina Posedon Letrat E Sapo Paguara Klima Dixhitale Tronike Kasetofon Me Disk + Radio Sendilje Kamosh Mbajtese Dore Hapje Mbyllje M. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimit 2007, navigator, klima, komanda ne timon, pilot automat, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd +. Tiranë
ME KONDICIONER, KOMANDA NE TIMON; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, AUTO HOLD; ; KASETOFON ME AUX, SUPER EKONOMIKE; ; GJENDJE PERFEKTE; ; ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE SHTATOR 2021 Tiranë
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR; ; ME KONDICIONER; ; XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE; ; GJENDJE PERFEKTE; ; LIBER SHERBIMI Tiranë
E shitur
Modeli: Punto 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; SHITET FIAT PUNTO 1.2 BENZINE; -VITI 2002; -4 GOMA TE REJA; -VAJ E FILTRA TE NDERRUARA; -ME DOGANE TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA ITALIA; -TAPICERI E KUQE; -ABS; -AIRBAG; -MBYLLJE QENDRORE; -NE GJENDJE SHUM TE MIRE E GATSHME PER CDO LLOJ PROV; -CMIMI: 1700 EURO I DISKUTUESHEM; -PER ME SHUM INFO KONTAKT: 0696568483;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.