Mercedes-Benz CLS viti 2005, E zezë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbi. Eshte ne gjendje te shkelqye; Ka 214 mije km te veta; Sherbimet te kryera para 1 muaj 08/10 (vaj-filtra, gom) Eshte makine personal; Komanda ne timon. Tiranë
Mercedes benz C220 porto bagazh ne gjendje shum te mir makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorri. Makina esht me kambjo automatike komanda timon goma ne gjendje 80 % kondicjone. Tiranë
Shitet Mercedes CLS320 Nafte FULL EXTRA Viti 2007 Automatike Nr Cel & Whatsap. Tiranë
Shitet Benz C220, fund i 2007 me look C63 AMG te bere ne Gjerma. Ka 224000. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur me shume kujd. Marmitat jane me zhurme, komandohen me buton, t. Tiranë
Shitet Mercedes C220 2009 Nafte Automat Tavan Panoramike Tiranë
E shitur
Modeli: CLS 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Mkaina eshte me gjendje te mir ne cdo aspek; ; Gomat e reja akul. Vaj kambje i sapo nderruar bashk me vaj filtr. ( Xhamat e Zi Origjina); E nderroj me makin me te vogel si ( Audi a3, a4 Ose Golf 6); ; Me nderrim cmimi eshte 10, 500; ; Vetem telefonata serioze. ose shkruani ne Wats a;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.