Chrysler Voyager viti 2004, Gri, 120000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Chrysler 300C 2.7cc benzin gazz 2007 te gjitha sherbimet e bera i gatshem per zhdo lloji prove Alternativ Auto Alternative Auto Shitje makinash; Vizitoni faqen e biznesit ton Rruga dytsore perball. Tiranë
Makina sapo ka ardhur nga Amerika me dogane te pagua. 2014 3.6 litra motori full opsin back up camera black and black awd ne gjend. Shume te mire tapiceria eshte ne super gjendje te mire Tiranë
CHRYSLER 300C ME MOTOR 3.5. MAKINA ESHTE 20.12.2010 POR I BERE KOMPLET RISTYLING BENT. BENZINE GAZ SHUME EKONOMIK HARGJON VETEM 800LEK GAZ PER 100. IMPIANT GAZI LOVATO I SAPO MONTUAR ME 2 VJE. Tiranë
CHRYSLER PT CRUISER; AUTOMATIK; BENZIN - GAZ; VITI 2001 Tiranë
Ofrohet per shitje Chrysler 300C 2.7 Benzin Gaz model Amerikan ne gjendje shume te mire dhe i mbajtur me shume merak( makine garazhd) Te dhenat: Vit prodhimi 2007, Benzin-Gaz, Automatik, Tempomat. Tiranë
E shitur
Modeli: Voyager 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Minivan / Minibus 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes chrysler voyager viti 2004 naft kondicioner abs 4airbag sedilet me nxehje tv ne kokat e sedileve km origjinale me dokumenta te paguara deri gusht viti 2018 timon krah te djatht vendet 6 + 1 shitet per arsye mos perdorimi nuk esht makin tregu;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.