Chevrolet Cruze viti 2010, E bardhë, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

CHEVROLET CAPTIVA E VITIT 2009, 2.0 NAFTE, KAMBIO AUTOMATI. MAKINA KA DESIGN SHUME TE VECANTE DHE SALLONI I BRENDSHEM JA SHTON ME SHUME BUKURINE, SEPSE ESHTE MODEL I VECANTE NGA CHEVROLE. Tiranë
CHEVROLET ORLANDO E VITIT 2015, 2.0 NAFTE, KAMBIO AUTOMATI. KY MODEL ESHTE SPECIALITET I GJIGANDEVE AMERIKAN TE CHEVROL. NGA TE DHENAT E FUNDIT REZULTON SE MAKINA KA NJE PERQINDJE SHUME TE ULE. Tiranë
CHEVROLET CAPTIVA E VITIT 2009, 2.0 NAFTE, KAMBIO AUTOMATIKE, EKONOMIKE, KOMODE, MJAFT E SHPEJTE DHE MBART SIGURI MAKSIMAL. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd, xhama eklektrik, pasqyra elektrike, dy celesa, kompiuter bordi, goma te reja Tiranë
Me letra te paguara; ; klima; ; benzine + gaz (me 3 vjet garanc); arshur nga zvicra; ; super ekonomik Tiranë
E shitur
Modeli: Cruze 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina eshte ne gjendje shume te mire, eshte perdorur ne Ital. Eshte me targa italian. Servisi i fundit eshte bere ne Bologna para 1 muaj. Makina ka opsione extra: -Xhamat ngrihen automatikisht kur del nga makina; -Disqe alumini (plus 4 disqe alumini rezerv) -Goma Michelin; -Makina nuk ka as me te voglen gervishtje; -Sensore parkimi; -Cruise control (tempoma) -8 Airbag; -Pasqyra me sensor erresimi; -Xhamat e pasem te zinj 85%; -Konsumi 5.6 litra/100km i kombinuar i garantua;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.