Mercedes-Benz C-class viti 2008, Gri, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbi. Eshte ne gjendje te shkelqye; Ka 214 mije km te veta; Sherbimet te kryera para 1 muaj 08/10 (vaj-filtra, gom) Eshte makine personal; Komanda ne timon. Tiranë
Mercedes benz C220 porto bagazh ne gjendje shum te mir makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorri. Makina esht me kambjo automatike komanda timon goma ne gjendje 80 % kondicjone. Tiranë
Shitet Mercedes CLS320 Nafte FULL EXTRA Viti 2007 Automatike Nr Cel & Whatsap. Tiranë
Shitet Benz C220, fund i 2007 me look C63 AMG te bere ne Gjerma. Ka 224000. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur me shume kujd. Marmitat jane me zhurme, komandohen me buton, t. Tiranë
Shitet Mercedes C220 2009 Nafte Automat Tavan Panoramike Tiranë
E shitur
Modeli: C-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; SHITET; ; - Mercedes Benz W204 C Class; - Viti: 2008; - Motorri: 220 cdi 170 KF; - Ftohja: Klima Tronic 4 zonale; - Kambio: Automatike; - Elegance; - Komanda ne timon; - Radio-CD; - Ekran i voge; - DVD Player; - Bluetooth; - Tapiceri lekure; - Sensore parkimi; - Fenere Bi-Xenon; - Stopat mbrapa LED; - Disqe Alumini; - Gomat 100% te reja; -Tempo mat; -Kontroll presioni per gomat; -Pasqyra me palosje + antiverbues; - CMIMI: 11500Euro me Dogane; - cel 0682506016; Makina sapo ka ardhur e cdoganua. Ka liber sherbimesh te verifikueshme te mercedes ben. 1 perdorues gjat gjith historikut te sa; E gatshme per cdo lloj prov. Nuk ka asnje difek.; Vetem shitet nuk kembehe; Sherbimet e fundit periodike te bera te mercedes benc itali me fatura;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.