BMW X6 M viti 2009, E zezë, 200000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET Bmw 320d viti 2008. ngjyre blu e erret, kambie manuale, dritat xenon, sensor parkimi para dhe mbrapa, larje feneresh, sensor shiu, dritat automatike levizin sipas terrenit te rruges, star. Tiranë
Shitet Bmw 730d 3.0 naft pa taksa luksi; letra te paguara per 1 vit; full option; super gjendje 0 defekt Tiranë
BMW SERIA 5 525D E60 -VITI 2005 -NUK PREKET NGA TAKSA E LUKSIT" -KAMBIO AUTOMATIKE; -SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA + MBRAPA; -SENSOR SHIU + DRITE + GOME; -NAVI I MADH; -BAXHA XHAMI; -XHAMA TE ZIN. Tiranë
Shitet bmw 318 benzin 1.8 motorr i thjesht ekonomk i pershtatshem per impjan. me letra te pagume per 1 v. sherbime te bera si vaj filtra 4 goma te reja ferrota e. bmw esht me xhama elektr. Tiranë
Super ekonomike; -Start and stop (fiket ne semafo) -Rigjenerim frenash ne frenim; -Pakete sportive sport, sport +; -Timon dhe amortizator te adoptueshem sipas shpejtesise; -Kontroll presion. Tiranë
19 800€
Telefoni:
0672010403
Shtuar: 28 tetor 2019, numri: 2837
Modeli: X6 M 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
KM Origjinale te gatshem per verifikim . Look 2013 sportive , panoramike shume me e bukur se shumica e X6 ne qarkullim. Ngjyre e zeze me disqe te zeza. Tapiceri e qepur e personalizuar BMW. Gomat e reja, gjithe sherbimete bera. Makina ska nevoje per asgje. Super pamje dhe gjendje . Ju lutem vetem telefonata serioze

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.