BMW X6 M viti 2011, E zezë, 80000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Sallon lekure, sendilje me ngrohje dhe me memorie, navi i madh, stopa me led, disqe alumini, goma te reja PIRELLI, baxha xhami, ndezje me START-STOP, klima tronik, komando ne timon, sensor dritash. Tiranë
Shitet ose Ndrrohe; ; Makina sht full options nuk ka nevoj pr fjalt e teprt. 'do gj perfek. Cmimi i diskutueshem pasi t shihni makinn nga af. Xhama te zinj me letra te rregullta dh. Tiranë
Kamer. Lekur bezh sedilet shum e paste. Mbajtur ne garazh shitet per arsye emigrim. Servis i sapo ber vaj filtra goma te reja ferrota gomina etj! Tiranë
EURO 4 DPF; ; ECO SYSTEM START/STOP; ; 1 DORE MAKINE; ; TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PRANE KONCENCIONARIT TE BMW GJERMANI; ; Klima DIGITALE - BI-ZONE (PARA DHE MBRAP); NAVIGATOR -CD- ROM- RADIO FM/AM. Tiranë
E shitur
Modeli: X6 M 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 80000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; SHITET BMW X6 3.0 OKAZION; -E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME TARGA GJERMANE; -4 GOMA TE REJA 20; -3 KAMERA BLUETOOTH NAVI HD MP3; -KAMBJO S TRONIC; -90.000 KM TE VETAT ORIGJINALE; -E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE; -CMIMI 28.000 I DISKUTUESHE; -PER ME SHUM INFORMACION KONTAKT: 0696568483;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.