BMW Seria 5 viti 2007, E zezë, 95000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Sallon lekure, sendilje me ngrohje dhe me memorie, navi i madh, stopa me led, disqe alumini, goma te reja PIRELLI, baxha xhami, ndezje me START-STOP, klima tronik, komando ne timon, sensor dritash. Tiranë
Shitet ose Ndrrohe; ; Makina sht full options nuk ka nevoj pr fjalt e teprt. 'do gj perfek. Cmimi i diskutueshem pasi t shihni makinn nga af. Xhama te zinj me letra te rregullta dh. Tiranë
Kamer. Lekur bezh sedilet shum e paste. Mbajtur ne garazh shitet per arsye emigrim. Servis i sapo ber vaj filtra goma te reja ferrota gomina etj! Tiranë
EURO 4 DPF; ; ECO SYSTEM START/STOP; ; 1 DORE MAKINE; ; TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PRANE KONCENCIONARIT TE BMW GJERMANI; ; Klima DIGITALE - BI-ZONE (PARA DHE MBRAP); NAVIGATOR -CD- ROM- RADIO FM/AM. Tiranë
E shitur
Modeli: Seria 5 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 95000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Bmw 520 viti prodhimit 2007 - 2.0 nafte - me 99.000 km - kamio automatike - sedilje lekure bezh - sedilje elektrike - sensor para mbrapa - klima individuale - pasqyrat elektrike - bord kompiuteri - timon sportiv - perde mbrapa - makina eshte blere me 0 km te Bmw dhe te gjitha sherbimet jan bere te BMW;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.