BMW Seria 6 viti 2005, E zezë, 108933km

Njoftime të tjera të ngjashme

Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
Bmw seria 5 2.5 Nafte viti 2006 Automat gjendje perfekte letra te paguara per 1 vit per kontakt shkruani ose merni ner wetsap flm Tiranë
E shitur
Modeli: Seria 6 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 108933 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; Bmw seria 6 645ci benzine + ga. Makina eshte ne gjendie shume te mire me te gjitha sherbimet e bera te Hari Lena, Makina eshte me me mpiant gazi Auto Gas Italia brenda garancise, 93 mije km origjinal. Sedilje lekure me komanda elektrike dhe me memorje, komanda ne timon, tavan xhami, navigator, tv, bagazhier, kamio manual ( kamio me e mire per makina sportiv) bi xenon, sensor shiu, disqe 19 origjinal Bmw M6, gomat 70%, telefon bluetooth, fonia Harman Kardon, marmitat me zhurme ose silencioze behen me pult nga brenda te blera ne USA, me 3 celsa, mbyllje qendror. Makina eshte e gatshme per cdo prov. Cel 0692967777;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.