BMW Seria 6 viti 2005, E zezë, 94100km

Njoftime të tjera të ngjashme

x5 viti 2008; ; me dogane te paguar; ; gjendje perfekte Tiranë
Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
E shitur
Modeli: Seria 6 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 94100 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Vetem Shitet; Km-94800; Fuqi. 333 kuaj; ; Ngjyra jashte-e Zez; ; Dritat Xenon dhe me levizje sipas levizjes se timoni (art poshte Majtas Dhjathta); Drita Mjergull; ; Drita per diten automatik (i te foto; ; Salloni-Vishnje me Gri te erre; ; Sediljet sport dhe opsione te tjera + izofi; ; Sedile me ngrohje dhe me memorj; ; Vend qe vendoset skit brenda ne kabin; ; Head-up Displa (do gje nga kroskoti e tregon ne Xhamin e pare Km, navigator et); 3 celsa per ndezje origjina; ; Sensor parkimi ne ekran dhe tingull para-mbrap; ; Voice Contro; ; Navigato; ; Muzika Logic7/ipod, cd, Radi; ; Timoni i levizshem sipas deshires dhe active steerin (e 1 rrotullim gomat kthehen komplet dhe shume e vigjilente ne hecj); Kamio SMG manuale pa freksion dhe me leva ne timo; ; Buton Spor (en ndrimin e marshava shume shpejt; ; Dynamic Driv (jo eshte e vecanta e kesaj makine qe ka stabilitet ne kthesa qe i mer shpejtesi dhe pa humb kontrrolli); Tavan me xham Panoramik dhe hapet ne pozicionin Lar; ; Goma Bridgestone19' RFT, RUN FLAT TIRE (s'ka nevoje per gome rezerve hecen deri 80km/ore pa asnje problem; ; Monitorimi i gomave ne ekran kur humbet aje; Para-245/40/19; Mbrapa-275/35/19; ; Dokumetat te paguara deri 30 maj 2020; ; Servise te bera ne kohen e duhur vetem ne koncesiona; ; Amortizatoret te 4 jan ven te rinj te BM; Disqe freni te rreja /ferrota para e mbrapa te nderuar; ; Bmw eshte perdor shume mire dhe eshte ne gjendje shume te mire kete e tregojn kilometrat qe k; ; Per me teper info me kontaktoni ne whatsap;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.