BMW Seria 6 viti 2005, E bardhë, 194194km

Njoftime të tjera të ngjashme

x5 viti 2008; ; me dogane te paguar; ; gjendje perfekte Tiranë
Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
E shitur
Modeli: Seria 6 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 194194 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
; BMW SERIA 645CI CABRIOLET V8 BENZINE-GAZ SHUME EKONOMIKE HARGJON VETEM 900LEK GAZ PER 100KM. MAKINA ESHTE 28.12.2005 MAKINA KA 190000KM ORIGJINALE. DHE ESHTE FULL FUL. MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE BARDHE PERLE ME SHKELQI. NUK KA ASNJE GERVISHTJ. KOMPLET VESHJET BRENDA ALUMINI DHE ME NUANCE KARBON ORIGJINALE TE FABRIKES E BERE ME POROSI EXTR. XHAMAT TRIPLEKS ME NGJYRE LEJL. SEDILJE ME PERTHYERJE DHE PALOSJ. SEDILJE ME NGROHJE. SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAP. ME SENSOR SHIU TEK XHAMI. ME EKRAN TE MAD. PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUE. DISQET DHE GOMA TE REJA 19DRITAT KSENON DHE BIKSENO. TAPICERI LEKUR ZEZE KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH NGJYRE. MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO TAMBURE PARA MBRAPA FERROTA PARA DHE MBRAP. ME NDERRIM KA CMIM TJETE. MAKINA IKA LETRAT E PRERA DERI NE GUSHT 2020 -- VIBER OSE WHATSAPP ----TANI--- 0699365555;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.