BMW Seria 6 viti 2013, E zezë, 133100km

Njoftime të tjera të ngjashme

x5 viti 2008; ; me dogane te paguar; ; gjendje perfekte Tiranë
Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
E shitur
Modeli: Seria 6 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 133100 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; Shitet BMW 640i twinturbo e 2013, me te gjitha sherbimet e kryer. Makina ka 139000 k. Te gjitha opsionet e mundshme perfshire sedilje me masazh, ngrohje ftohje, kamera, tavan panoramik, individual interior, fenere full led, marsha F1. Look M origjinal brenda dhe jashte nga fabrik. Shitet per arsye mosperdorimi! Ose nderrohet me fuoristrade ose veture me 4 dyer + - vlere. Cmimi 26000 euro;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.