BMW Seria 5 viti 2009, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET Bmw 320d viti 2008. ngjyre blu e erret, kambie manuale, dritat xenon, sensor parkimi para dhe mbrapa, larje feneresh, sensor shiu, dritat automatike levizin sipas terrenit te rruges, star. Tiranë
Shitet Bmw 730d 3.0 naft pa taksa luksi; letra te paguara per 1 vit; full option; super gjendje 0 defekt Tiranë
BMW SERIA 5 525D E60 -VITI 2005 -NUK PREKET NGA TAKSA E LUKSIT" -KAMBIO AUTOMATIKE; -SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA + MBRAPA; -SENSOR SHIU + DRITE + GOME; -NAVI I MADH; -BAXHA XHAMI; -XHAMA TE ZIN. Tiranë
Shitet bmw 318 benzin 1.8 motorr i thjesht ekonomk i pershtatshem per impjan. me letra te pagume per 1 v. sherbime te bera si vaj filtra 4 goma te reja ferrota e. bmw esht me xhama elektr. Tiranë
Super ekonomike; -Start and stop (fiket ne semafo) -Rigjenerim frenash ne frenim; -Pakete sportive sport, sport +; -Timon dhe amortizator te adoptueshem sipas shpejtesise; -Kontroll presion. Tiranë
8 800€
Telefoni:
0699744430
Shtuar: 19 tetor 2019, numri: 1665
Modeli: Seria 5 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
BMW seria 5 528i Benzine , (e pershtatshme per impiant gazi) Viti Prodhimit 2009 , sallon lekure , sendilje me ngrohje dhe me memorie,navi i madh , stopa me led , disqe alumini, goma te reja, baxha xhami , ndezje me START-STOP , klima tronik , komando ne timon , sensor dritash , sensor shiu , makina e sapo ardhur nga amerika, me targa te sapo prera , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje Perfekte motorrike dhe xhenerike.. Cmimi-9300 € I Diskutueshem Cel-0699744430 viber—WhatsAp. Makina nuk ka nevoje per asnje sherbim. Bmw 530 , Bmw 525 530i Bmw 528

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.