BMW Seria 5 viti 2006, Gri, 15000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Sallon lekure, sendilje me ngrohje dhe me memorie, navi i madh, stopa me led, disqe alumini, goma te reja PIRELLI, baxha xhami, ndezje me START-STOP, klima tronik, komando ne timon, sensor dritash. Tiranë
Shitet ose Ndrrohe; ; Makina sht full options nuk ka nevoj pr fjalt e teprt. 'do gj perfek. Cmimi i diskutueshem pasi t shihni makinn nga af. Xhama te zinj me letra te rregullta dh. Tiranë
Kamer. Lekur bezh sedilet shum e paste. Mbajtur ne garazh shitet per arsye emigrim. Servis i sapo ber vaj filtra goma te reja ferrota gomina etj! Tiranë
EURO 4 DPF; ; ECO SYSTEM START/STOP; ; 1 DORE MAKINE; ; TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PRANE KONCENCIONARIT TE BMW GJERMANI; ; Klima DIGITALE - BI-ZONE (PARA DHE MBRAP); NAVIGATOR -CD- ROM- RADIO FM/AM. Tiranë
E shitur
Modeli: Seria 5 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 15000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si nga ana estetike dhe motorike,; Makines jane bere te gjitha sherbimet nuk ka nevoje per asnje gje mund ta kontrolloni ku te deshiron; Audio CD, DVD, AUX, TEL, Navigator i madh, Clima Digitale, Pasqyra me palosje dhe me led, dhe antiverbuese, Xhama te zinje origjinal, Xenon bi Xeno, Dritat e gjata Led me nje ndricim super, Pilot Automatik, Komanda ne timon, timon; M Power, Sensor dritash, Sensor shiu, te kater gomat te reja 100%, Disqe 18, Sedilje elektrike, Tapiceri lekur e zeze shum e paster, Sensor parkimi,; Makines sapo eshte bere full service nuk ka nevoje per gjen me te vogel; Per me shume info tel 0662083007;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.