BMW M3 viti 2008, E bardhë, 110000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
Bmw seria 5 2.5 Nafte viti 2006 Automat gjendje perfekte letra te paguara per 1 vit per kontakt shkruani ose merni ner wetsap flm Tiranë
E shitur
Modeli: M3 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 110000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shes Bmw 320d 2.0 naft full M sport ne gjendje perfekte, makina 4 muaj ka qe ka hyre ne shqiperi eshte shume e paster e vitit 2008 full opsion M paket disqe Sport 4 goma te reja te gjitha sherbimet e kryera, tapiceri M serdilje kamosh me fryrje shfryrje kroskot i ri me dvd navigator aux pasqyra antiverbuese. Makina eshte ekonomike dhe shume e shpej. per me shume info kontakt 0699661850;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.