BMW Seria 5 viti 2005, E zezë, 170000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Sallon lekure, sendilje me ngrohje dhe me memorie, navi i madh, stopa me led, disqe alumini, goma te reja PIRELLI, baxha xhami, ndezje me START-STOP, klima tronik, komando ne timon, sensor dritash. Tiranë
Shitet ose Ndrrohe; ; Makina sht full options nuk ka nevoj pr fjalt e teprt. 'do gj perfek. Cmimi i diskutueshem pasi t shihni makinn nga af. Xhama te zinj me letra te rregullta dh. Tiranë
Kamer. Lekur bezh sedilet shum e paste. Mbajtur ne garazh shitet per arsye emigrim. Servis i sapo ber vaj filtra goma te reja ferrota gomina etj! Tiranë
EURO 4 DPF; ; ECO SYSTEM START/STOP; ; 1 DORE MAKINE; ; TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PRANE KONCENCIONARIT TE BMW GJERMANI; ; Klima DIGITALE - BI-ZONE (PARA DHE MBRAP); NAVIGATOR -CD- ROM- RADIO FM/AM. Tiranë
E shitur
Modeli: Seria 5 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet BMV 530d seria 5 viti nentor 2005 klm 175000 origjinale te motorit ka motor te 2009 nderruar ne Itali ne gjendje perfekte, 230 kuaj fuqi nje perdorues ne shqiperi makina ka 9 muaj ne shqiperi, opsione clima ne dy zona, navi, pasqura elektrike me palosie sedilie dhe xhama elektrik sensor shiu drita xenon 8 airbag pilot automatic komando ne timon start/stop ndezie dritat i kthehen sipas kthesave etj, etj Shitet per aresye te blej fuoristrade jo me nderrim nuk e kap taksi lluksit cmimi 8200 euro pak i diskutushem;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.