Audi A6 viti 2008, Gri, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Audi A4; ; Ngjyra gr; ; Transmetuesi Automat; ; Karburanti nafte; ; Motorri 2.0; ; Viti 2005; ; Sedilje lekur; ; Komanda ne timo; ; Navigato; ; Kamera parkim; ; Me dogane te pagua; ; Tel... Tiranë
Ne gjendje shume te mire teknike e posa ardhur; ; ; ; Komanda ne timon; ; Shpejtsi ne timon F1; ; Navigacion; ; Klima; ; Xhamat elektronik; ; Drita te mjegulles; ; Senzora parkingu; ; Liber servisi... Tiranë
Sedilje Lekure, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Fre. Tiranë
Full sedilje me ngrohje, timon 3 me komanda, sensor mbrapa origjinal te makines, makina eshte super e paster sic ka ardhur nga jasht e pa prekur fare, goma pothuajse te reja, makina eshte n. Tiranë
S-line S-tronic klimatronic drita Xeno LED Navi DVD Aux Bluetooth Bose sensore parkimi sensore shiu pilot automatik sedilje lekure me komanda me fryrje tavan xhami panoramik komanda ne timon marsh. Tiranë
E shitur
Modeli: A6 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Tjetër 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; AUDI A6; ; 2.4 BENZIN. 2008. MAKINA ME DOGAN. NGA ZVICR. 8500; ; pershkrimi mjetit> FARI KSENO. SENSOR PARKIM. SEDILE LEKUR. SEDILJE ME NGROHJ., , , NAVIGATO. KOMPJUTER BORD. KLIMA ZON. GOMA TE REJ. 210 000K. MARSHA PLUS MINUS NE TIMO. LIBER SERVIS; ; ; 067 6000 107 PJES MAKINASH GJENI TEK N. CDO DIT HAPU. MIRSETEVINI NE PIKEN TON. MAKINAT FILLOJN NGA 2000. PJESET NGA 50;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.