Audi A6 viti 2005, Gri, 130000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Audi A4; ; Ngjyra gr; ; Transmetuesi Automat; ; Karburanti nafte; ; Motorri 2.0; ; Viti 2005; ; Sedilje lekur; ; Komanda ne timo; ; Navigato; ; Kamera parkim; ; Me dogane te pagua; ; Tel... Tiranë
Ne gjendje shume te mire teknike e posa ardhur; ; ; ; Komanda ne timon; ; Shpejtsi ne timon F1; ; Navigacion; ; Klima; ; Xhamat elektronik; ; Drita te mjegulles; ; Senzora parkingu; ; Liber servisi... Tiranë
Sedilje Lekure, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Fre. Tiranë
Full sedilje me ngrohje, timon 3 me komanda, sensor mbrapa origjinal te makines, makina eshte super e paster sic ka ardhur nga jasht e pa prekur fare, goma pothuajse te reja, makina eshte n. Tiranë
S-line S-tronic klimatronic drita Xeno LED Navi DVD Aux Bluetooth Bose sensore parkimi sensore shiu pilot automatik sedilje lekure me komanda me fryrje tavan xhami panoramik komanda ne timon marsh. Tiranë
E shitur
Modeli: A6 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 130000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; Shitet Audi A6 Quattro F1 3.0 TDi!; Shitet Per Arsye Mos Perdorimi !; Makina Perdoret Vetem 2 Dit Ne Jave Pastaj Ka Kaq Pak k; Km Jan Te Vertet; Mund Ta Kontrolloni Ne Cdo Vend Q Deshiron; Marsha Ne Timon F1; Sedilje Lekur; Bose Audio Nga Fabrik; Factory Xeno; Sedilje Me Levizje Elektrike + Ngrohj; Ekran GPS + Audi Disc Change; Cruise Contro; Km Jan Origjinal 130.000km; Ose Nderrohet Me Makin Me Te Lir + Diferencen Nga Ana Jua; ; Faleminderit;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.