Audi A4 viti 2011, E zezë, 160000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Audi A4; ; Ngjyra gr; ; Transmetuesi Automat; ; Karburanti nafte; ; Motorri 2.0; ; Viti 2005; ; Sedilje lekur; ; Komanda ne timo; ; Navigato; ; Kamera parkim; ; Me dogane te pagua; ; Tel... Tiranë
Ne gjendje shume te mire teknike e posa ardhur; ; ; ; Komanda ne timon; ; Shpejtsi ne timon F1; ; Navigacion; ; Klima; ; Xhamat elektronik; ; Drita te mjegulles; ; Senzora parkingu; ; Liber servisi... Tiranë
Sedilje Lekure, Frenat e Dores me Buton, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para dhe Mbrapa, Hands-Fre. Tiranë
Full sedilje me ngrohje, timon 3 me komanda, sensor mbrapa origjinal te makines, makina eshte super e paster sic ka ardhur nga jasht e pa prekur fare, goma pothuajse te reja, makina eshte n. Tiranë
S-line S-tronic klimatronic drita Xeno LED Navi DVD Aux Bluetooth Bose sensore parkimi sensore shiu pilot automatik sedilje lekure me komanda me fryrje tavan xhami panoramik komanda ne timon marsh. Tiranë
E shitur
Modeli: A4 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 160000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
; AUDI A4, VITI 2011, MOTORR 2.0 TDI ( NAFTE ) 162.000 KM ORIGJINALE ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA TEK AUDI, KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC, 2 CELESA ORIGJJNAL, MBYLJJE QENDRORE ME PULT, DISQE DHE GOMA TE REJA, CD-AUX, KOMPJUTER BORDI, KLIMA, KONTROLL ESP, OPSIONE N TIMON, SENSOR SHIU, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE, TAPICERI BEZHE, KONSUMI MESATAR 5 LIRA, E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUA. CMIMI: 12.900 EURO I PADISKUTUESHE. CEL: 0692126959; MAKINA TE TJERA: FACEBOOK: https: ww. faceboo. com/autoclassss/; INSTAGRAM: AutoClass;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.