Mercedes-Benz S-class viti 2015, E bardhë, 5000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina nuk ka nevoje per asnje lloj sherbi. Eshte ne gjendje te shkelqye; Ka 214 mije km te veta; Sherbimet te kryera para 1 muaj 08/10 (vaj-filtra, gom) Eshte makine personal; Komanda ne timon. Tiranë
Mercedes benz C220 porto bagazh ne gjendje shum te mir makina esht ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorri. Makina esht me kambjo automatike komanda timon goma ne gjendje 80 % kondicjone. Tiranë
Shitet Mercedes CLS320 Nafte FULL EXTRA Viti 2007 Automatike Nr Cel & Whatsap. Tiranë
Shitet Benz C220, fund i 2007 me look C63 AMG te bere ne Gjerma. Ka 224000. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte perdorur me shume kujd. Marmitat jane me zhurme, komandohen me buton, t. Tiranë
Shitet Mercedes C220 2009 Nafte Automat Tavan Panoramike Tiranë
E shitur
Modeli: S-class 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 5000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
; American Crew Anti-Dandruff + Sebum Control Shampoo; ; Shampo profesionale per meshkuj kundra zbokthit dhe yndyres nga American Cre; ; Efekti; ; Redukton zbokthin dhe yndyren e krijuar mbi skal. Ri-freskim i plote i skalpit dhe flokev; ; Rekomandohet per; ; Meshkuj me floke te yndyrshem ose me zbokt; ; Perdorimi; ; Masazhojeni mbi floke, lereni te veproje per 3 - 4 minuta dhe shperlajeni mir. Cmimi: 16 mij lek te vjetr;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.