Cadillac Escalade viti 2009, E zezë, 6.2L, 150000km

Njoftime të ngjashme

Makina eshte ne gjendje perfekte, me full opsio; Shkall qe del kur hapet dhe myllet dera, me kamera mbrapa, me navigator, ngrohje ftohje sedilesh dhe timo. Ka te instaluar nga ambasad. Tiranë
Cadillac Eldorado 5.2 Diesel (Automatik) 1981; Pa Dogan; Gjindemi n Kosov; ; Ju mirpres. Tiranë
Shitet Cadillak viti 2009 nafte 1.9 manuale tapiceria shum e paste. i jan bo te gjitha sherbimet shit. gomat 18 disce te bukur. Tiranë
CADILLAC ESCALADE ME MOTOR V8 BENZINE 6.2. MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSIO. KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ORIGJINALE TE FABRIK. ME IMPIANT MUZIKE EXTRA BOOS. TIMON ME NXEM. Tiranë
21 900€ I diskutueshëm
Shtuar: 23 korrik 2022, numri: 114602
Modeli: Escalade 
Viti: 2009 
Gjendja: E re 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 6.2 litra
Aparat transmisioni: 4 x 4 
Timoni: Majtas 
Cadillac escalade
6.2 V8
Automat 6 HP tip-tronic
Sedilje elektrike ngrohje - ftohje
Ekran i madh me tuch , aux , cd , navi , dvd
Me sedilje teke
Clima bi - zona perpara dhe mbrapa
Xenon bi - xenon , goma te reja, ferrota dhe tamburo te reja, kopresori dhe jastiqet e ajrit te reja
Ne gjendje perfekte
Nuk kanevoj per sherbime
4x4
Bagazh elektrik me buton
Timon me dru, multifunksional
Xhamat e zinj origjinal me certifikate
Disqe 17 origjinal me goma te reja
Makina ne gjendje perfekte
Makina eshte marre nga dyqani 0:0
Cmimi :21900 euro

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.