Cadillac Escalade viti 2009, E zezë, 6.2L, 120000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina eshte ne gjendje perfekte, me full opsio; Shkall qe del kur hapet dhe myllet dera, me kamera mbrapa, me navigator, ngrohje ftohje sedilesh dhe timo. Ka te instaluar nga ambasad. Tiranë
Cadillac Eldorado 5.2 Diesel (Automatik) 1981; Pa Dogan; Gjindemi n Kosov; ; Ju mirpres. Tiranë
Shitet Cadillak viti 2009 nafte 1.9 manuale tapiceria shum e paste. i jan bo te gjitha sherbimet shit. gomat 18 disce te bukur. Tiranë
CADILLAC ESCALADE ME MOTOR V8 BENZINE 6.2. MAKINA ESHTE 20.12.2007.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSIO. KOMPLET VESHJET BRENDA DRU ORIGJINALE TE FABRIK. ME IMPIANT MUZIKE EXTRA BOOS. TIMON ME NXEM. Tiranë
Viti: 2009; ; Kilometrazhi: 180000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
22 000€
Shtuar: 26 prill 2020, numri: 113334
Modeli: Escalade 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 6.2 litra
Cadillac Escalade, vit prodhimi i 2009, 6.2 v8.
Eshte ne gjendje perfekte. Ka qene prone e ambasades Amerikane. Ka kamera parkingu, navigator, shkalle kur hapen dhe mbyllen dyert.
ESHTE Me impiant gazi te vendosur nga fabrika.
Makina eshte OKAZION per arsye Emigrimi!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.