Njoftimet Premium

Shitja e BMW X5 në Tiranë

Shitet BMW X5 viti prodhimit mars 2013 me kilometra origjinale, me te gjitha opsionet, ne gjendje shum te mi. Letrat i ka te paguara per 1 vit, deri ne dhjetor te 2020. Tiranë
19 500€
BMW X5; 3.0 NAFT (PA TAKS LUKS) KAMIO AUTOMAT; VITI 2002; OPSIONET -NAVI MADH - TIMON MULTIFUNKSIONAL + KOMANDA NE TIMON + MEMORJE-BAGAZHIER 6 CD- SALLON LEKU- SERDILE ME MEMORJE- ELEKTRIK. Tiranë
4 300€
Bmw x5 drive, e vitit 2009, eshte me 194.000 km origjinale te kontrollohet makina tek BMW-. E kam bler para dy vitesh me 170.000. Eshte ne gjendje shume te mire, goma te reja dhe cdo pjese. Tiranë
12 500€
I diskutueshëm
BMW X5 3.0 Dieze. Viti 2014; Makina me Dogane; Gjendja perfekte; Sherbimet e bera; Liber servisi; Makina e sa po ardhur Tiranë
31 000€
full opsion BMW Tiranë
7 700€
Pershendetje Okazion shitet BMW X5 35d 2011. Makina eshte full option; tavan xhami, 360 Camera dhe shume extra te tje. Makina eshte e sapo importuar nga Kanad (usht 2019) sapo targuar me letr. Tiranë
1€
BMW X5 VITI 2013; Makina esht e sapo ardhur me dogan te pagu. Ka 208 mij km orgjinale me garanci dhe esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj pro. Makina disponon cdo opsion te mundshem t. Tiranë
15 500€
I diskutueshëm
SUPER MJET, GJENDJE E PERKRY. Shitet dhe mundesi nderrimi me makine me te vogel + diferencen ca. Tiranë
19 900€
Shitet BMW X5 e vitit 11.2008, me ngjyre e Bardh perle, motorr 3.0 benxin pa taks luksi, (pershtatshme per impjant gazi, ku shkon si vler 800 dhe i shkon 100% me gaz) esht shum e shpejt, mjeti k. Tiranë
11 200€
BMW X5 3.0 DIEZ. VITI 2008; Makina me Dogane; Salloni Leku. 7 Vende; Tavani Panoramik; Sedile me Ngrofje; Sensor Parkimi; Fari Kseno Bikseno; Klima Zone CD DVD TV; Kompiuder Bordi; Km 240.000. Tiranë
13 000€
Cmimi i pa diskutush. Vetem shitet Tiranë
6 500€
X5 te 2008 Sedilje Elektrike me memorie me ngrohje, sensor parkimi para; mbrapa, sensor shiu; dritash, Dritan xenon; bixenon, Panoramike Xhamat e zinje origjinal, navigator, ne gjendje shume t. Tiranë
10 700€
Shitet bmwX5 xdriveD 500km e perdorur ne Shqiperi; Ne gjendje perfekte; Pronojme dhe shkembi Tiranë
12 500€
SHITET BMW X5 VITI 2010; -MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA NE DATEN 15 /08/2018; -BMW MOTOR 3.0 BENZINE/GAZ; (IMPIANTI I GAZIT 5 VJET GARAN) LOOK FABRIKE M; 130 000 KM; X DRIVE ( 4) -NDEZJE M. Tiranë
22 000€
Shitet bmw x5 gjendje shum te mir sherbime te bera 4 goma Mishelin te sapo vena disje modelit te ri per me shum info c. 0695555094 Tiranë
13 500€
Shitet X5 viti 2009; 3.0D xDrive pa takse luksi; Panoramike, start-stop system,; Head-up display (hologra) ngrohje sedilesh, fenere inteligjent; Makina ka tapiceri bezhe, shume te paster dh. Tiranë
13 800€
Makina eshte shume e mirembajtur si nga ana motorrike dhe xhenerik. E sapo ardhur dhe me dokumenta te rregullta per 1 vi. FULL OPTIONS: Motorr i pershtatshem 100% per impiant gazi, Keyless Start. Tiranë
12 000€
Shitet BMW X5 e vitit 2006; Panora.; Timon me levizj.; Xhamat mbrapa te zez.; Full optio.; Sedilje me me memori.; Au.; Bagazhier C.; Sensor parkim.; Sensor drita.; Sensor shi. Tiranë
6 300€
X5 2008 Motor 30 + benzine gaz lavato, tavan xhami letra te paguara deri ne 2020 nuk e kap taks e lluksit Tiranë
10 000€
BMW X5 3.0 Dieze. Viti 2014; Makina me Dogane; Cmimi 31.000; Gjendja perfekte; Sherbimet e bera; Liber servisi; Makina e sa po ardhur; Nr kontakti 067 6000 107 Tiranë
31 000€