Njoftimet Premium

Shitja e BMW X3 në Tiranë

BMW X3 3.0 NAFT (PA TAKS LUKS) KAMIO AUTOMAT; OPSIONET - TIMON MULTIFUNKSIONAL + KOMANDA NE TIMON + MEMORJE-BAGAZHIER 6 CD- SALLON LEKUR- SERDILE ME MEMORJE- ELEKTRIKE THYERJE FRYRJE CFRYRJE +. Tiranë
5 300€
Makina esht n gjendje prefekte shum e paster si brenda ashtu dhe jasht kambjo automat 4 gomat aktive e sapo ardhur nga Gjermania makina esht full option sensor parkimi para mbrapa navigator te mad. Tiranë
7 800€
Super ekonomike; -Start and stop (fiket ne semafo) -Rigjenerim frenash ne frenim; -Pakete sportive sport, sport +; -Timon dhe amortizator te adoptueshem sipas shpejtesise; -Kontroll presion. Tiranë
1€
Bmv viti 2013 naft 2.0 esht bler me 0 km aktualisht ka 173 km sa po ka ardhur esht me dogan te paguar esht full full me ekstrat opsionet te gjitha tavan xhami komplet siper dopjo klima sendilje. Tiranë
26 000€
BMW X3, 2009, 170.000, 9800 euro Tiranë
9 800€
Motorr 3.0 full option; Sediljet me ngrohje; Sensor para mbrapa; Sediljet me memorje; Sensor shiu Tiranë
E shitur
Makina posedon; -ngrofje ftofje sendile; -navigator; -aux bluetooth cd; -tavan panoramik; -dritat xenon; -sensor parkimi; Auto Arbana ne jemi garancia juaj Tiranë
E shitur
Shitet bmv x3 kamjo automat sallon lekure tavan xhami disqe alumini sedilje me ngrohje full optional ne gjendje shume te mire morrike xhenerike dogane e paguar Tiranë
E shitur
Shitet bmw x3; Viti 2005----me dogane te pagu. kamjo automati. 208-mij kilometr; Cmimi 5300euro-i diskutuesh. makina gjendje te shkelqyer si brenda dhe jasht te gjitha sherbimet e bera te bm. Tiranë
E shitur
Bmv X3, 4x4 Xdrive, viti 08, naft 200, sendilje me ngofie, sensor, liber sherbimi, ful opsion, privat Okazion diskutushe. flm Tiranë
E shitur
BMV x3. Viti 2005, motor 3.0 naf. 190000. Kambio autom. Dogane e pagu. Cmimi 6600 eur Tiranë
E shitur
Bmw x3 viti2005. motorr 2.96. me dogane te pagu. pasedon liber servisi nga prodhuesi bmw per ta kontrolluar ku te doni. Makina shum e paster si brenda dhe jasht per me shum informacjo. Tiranë
E shitur
Ngjyra gri kambio manual viti 2004 Tiranë
E shitur
Shitet BMW x3 ne gjendje shume te mire motorike dhe xheneri. E gatshme per c'do lloj pro. Navigator, sensor parki. Nuk e kap taxa e lluks. Cmimi shume pak I diskutuesh Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike, xhenerike dhe estetike me dekumenta te sa po kryera per nje vit, eshte me timon angle Tiranë
E shitur
Prodhim i tetor 2014; Makine e blere ne koncesionarin e BMW; Servise te rregullta ne koncesionar; Gjendje perfekte; ; (mund te nderrohet edhe me apartament + ) Tiranë
E shitur
Shitet x3 atomatik me gjitha sherbimet e bera me dekumenta te rregullta e gatshme per cdo lloj prov e cmimi 6000 e pranojm edhe nderrim Tiranë
E shitur
vetura asht ne gjendje shum te mir i posaardhur nga gjermanija gjindet ne kosov per momentin Tiranë
E shitur
Shitet bmw x3; Viti 2005----me dogane te pagu. kamjo automatik; Cmimi 5000euro- i pa diskutueshem; Tel: 0675672158 Tiranë
E shitur
shitet bmw x3-viti gusht 2005; me dogane te pagua; Cmimi 5700 euro i diskutueshem; tel: 0675672158 Tiranë
E shitur