Njoftimet Premium

Shitja e BMW Seria 6 në Tiranë

BMW Seria 6 viti 2007. 5000I; Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike; * Letra te paguara deri ne Prill 2020; * Impiant gaz STAG me dy vite garanci deri me Shtator 2021; * Tapicer. Tiranë
7 500€
I diskutueshëm
Shitet per motive familjare ! Tiranë
16 000€
Viti: 2005; ; Kilometrazhi: 93000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
11 600€
Bmw seria 6 645ci benzine + g. Makina eshte ne gjendie shume te mire me te gjitha sherbimet e bera te Hari Lena, Makina eshte me me mpiant gazi Auto Gas Italia brenda garancise, 93 mije k. Tiranë
E shitur
Bmw 4.5 benzine ne gjendje shum te mir dhe e shpejt; me letra te sapo-paguara per nji vit; timon anglez Tiranë
E shitur
Sedilje ngrohje, karikator 5cd, cabrio, sedilje individuale me memorje, disqe m pow. makina eshte super ne gjendje eshte e mbajtur per qef nuk ka nevoje per sherbimin me te vog. makina esht. Tiranë
E shitur
-FULL body kit dhe interior AC Shnitzer; -Makina ne gjendje perfekte, e gatshme per cdo lloj prove; -Color Black Matte; -Model 2005 Tiranë
E shitur
shes BMW 630 benzin 3.0 viti 2005 ne gjendje perfekte, vetura esht e inportuar ne gjermania, vetura esht e pa doganuar per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni ne 045 883 888 os. Tiranë
E shitur
Bmw seria 6 2005 full me dokumente deri ne fund tedhjetorit 2017 gati pr do lloj prove shitet pr arsye mosprdorimi Tiranë
E shitur
Shitet bmw 630i me dogan dhe dokumenta dokumenta te sapo bera, sallon meshin ngjyr e zez, makina ngjyr e bardh perl, motorr 3mish benzin gjendje shum e mir xhenerike dhe mekanike, full opsio. Tiranë
E shitur
Shitet bmw seria 6 motorr 3000 benxi. e sapo ardhur nga italia, dogana 700 mi lek i kushto. nuk e kap taksa luksi. esht ne gjendje perfekte si motorrike ashu dhe xhenerik Tiranë
E shitur
Shitet bmw seria 6 automat 650 benzin full opti. clima, dvd cd mp3 tapiceri e re e zeze me portokalli, kambio automat, sedilie me ngrohje, sedilet me regjistrim me komanda, bixenon fabrike. Tiranë
E shitur
Bmw seria 6 motorr 630. full opsion sallon meshin ngjyr e sallonit e z. ngjyra e makines e bardh perr Tiranë
E shitur
E sapohardhur nga fran. Full opsion sallon meshin ngjyr e z. nuk i eshte prer dogana nse klienti e do me dogan shitet me 12000. nse klienti e do tja pres vet doganen shitet 10900 Tiranë
E shitur
BMW seria 6 4500 benzin + gas impjanti i 2016 i sapo ve. Vaj e filtra te sapo bera goma te reja Makina eshte ne gjendje te perkryer dhe shum e mirembajtur per me shume info kontakto ne n. Tiranë
E shitur
BMW seria 6 4500 benzin + gas impjanti i sapo vene vaj filtra te sapo bera goma te reja makina eshte ne gjendje te perkryer dhe shum e mirembajtur per me shume info kontaktoni ne nr e ce. Tiranë
E shitur
Me te gjitha sherbimet e be; Pranojm dhe nderrim me makine tjet Tiranë
E shitur
Makina eshte ne gjendje te mir shitet pr arsye mosprdorimin Tiranë
E shitur
BMW Seria 6 3.0 benxin ideal per impian gazi / 2987 cc nuk e kap taksa e lluksit / viti fundi 2006 / 180.000 km / kambio automat / sensor parkimi para + mbrapa / ekran te madh / navi dvd tv. Tiranë
E shitur
Shitet BMW seria 6 look M6 full, automat, kabriolet, tapiceria brenda lekur e zeze me bexh shum e paster, jasht e bardh, makina esht ne gjedje shum te mir me gjith serviset e bera kilometr. Tiranë
E shitur