Njoftimet Premium

Shitja e BMW M3 në Tiranë

BMW M3-4.0 v8 ( M3 origjinale nga fabrika ), Viti Prodhimit 2011me 99.000 milje, coupe, kamio smg 7g marsha ne timon, sallon lekure, sedilje elektrike + ngrohje + memory, disqe alumini, klima. Tiranë
24 500€
Shitet bmw seria 3 - 320 naft automat -viti 2000 - full - klima komando ne timon pilot automatik ne timon etj - ne gjendje te perkryer - per cdo lloj prove - letrat te prera deri ne djetor 2018. Tiranë
E shitur
Makina ka 100mij km te bera! Eshte M3 ALPINE e vitit 2010 420 kuaj fuq. Ne gjendje shume te mire pak e perdor. mimi i diskutueshem! Tiranë
E shitur
BMW 330 X drive 4x4.Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e kryer Tiranë
E shitur
Shes Bmw 320d 2.0 naft full M sport ne gjendje perfekte, makina 4 muaj ka qe ka hyre ne shqiperi eshte shume e paster e vitit 2008 full opsion M paket disqe Sport 4 goma te reja te gjith. Tiranë
E shitur
Makina esht ne gjendje shum t mir, sherbimet e kryera te gjitha, ferrota tambura te reja, amortizim drrita led, me letra por te mbaruar Tiranë
E shitur
E ardhur nga belgjika e ber me porosi super full fare shume e vecan; Motorr 330 diesel nuk e kap taksa e lluksit x d 4x4 shume e fuqishme edhe me nje kosnum mesata; Dokumentat deri ne janar 2018. Tiranë
E shitur
Bmw m3 321hp gjendje shkelqyer Me gjith kambion 6 marshe manuale kit bronzii ri ne kuti Tiranë
E shitur
Shitet BMW M3 200 benzine kapriolet ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike ashtu dhe gjenerike me letra te prera per 1 vite cmimi 3800 euro i diskutushem Tiranë
E shitur
Shitet BMW M3 e viti 99. 2.8 benzin/gaz ne gjendje sup. Sport dhe shume e shpejte; Automatike, clima, sedilje lekure dhe me ngrohje; 2800 euro e diskutueshm Tiranë
E shitur
Bmw look m3 1.8 benzin me impjant gazi shum ekonomi. disqe alumini r18 goma te sapo vendosura, tapiceri lekure bezhe kambio automatike full full ne gjendje perfekte Tiranë
E shitur
Shes BMW M3 full option 2006 3.2 benzine PA DOGANE me 120.000 km ne gjendje perfek. Makina per momentin ndodhet ne Itali me letra italiane dhe vjen sipas porosi. Telefonata serioze ju lute Tiranë
E shitur
Makina eshte 2000 naft turbo ka navigatore origjinal 2. Jap dhe nje pal disqe te tier me shum, gomat i ka te reia drrita ika kseno me centralina kambus sensor parkexhi motorri eshte i vitit 2009. Tiranë
E shitur
Bmv seria M3 200 kubik kabriolet ngjyre e zez sendile lekure te zez Shebimet te gjitha te kryera xhenerik me dokumenta te rregullta drin ne shtator 2016 mimi 4000 euro i dikutushem Tiranë
E shitur
Shitet Bmw 330 me taksa dhe letra gjer me 03.2017 xhama te zinj disqe 18 goma te reja gjendje motorrike shum tmir shum e paster si brenda dhe jasht! Sherbime te kryera si tmbure ferrota va. Tiranë
E shitur