BMW X6 viti 2009, E zezë, 4.4L, 199000km

Njoftime të tjera të ngjashme

BMW X5, viti fundi 2008, ne gjendje perfekte si nga ana e jashtme ashtu dhe mekanike, motorr 3.0 nafte pa taks luksi, makina eshte ekonomike nuk konsumon, 173.00 km, makina eshte me doga. Tiranë
BMW X6M 5.0 BENXIN TWIN-TURBO; *AUTOMATIK TIPTRONIK; *FULL EXTRA VITI 2009; *E REGJISRUME TARGA SHIPTARE; ; -POSEDON; -TIMON ME NXEMJE F1 PLUS KOMANDA PERCJELLSE; -DYER ME VAKUM (AGNE) -KAME. Tiranë
Xhama te zinj me leje; ; Dritat Led; ; Fiket vet ne trafik; ; Keyles go; ; Tapiceria me qepje te; ; Sedile me fryrje; ; Timon multifunksonal; ; Cruise control; ; Goma te reja; ; Vaj filtra te sapo... Tiranë
Ideale per impiant gazi, pa takse luksi, gjendje shume te mire teknike dhe vizua. Timon me ngrohje, panoramike, disqe te reja, sendilje me memorie e. Cmim okazion 8900 euro me doga. Adresa. Tiranë
Bmw seria 1. 118 naf. Kamio Manuale 6 Marsha Viti 2006 Sapo Ardhur Me Dogan Paguar, letra per nje vit!; ; Makina Eshte Ne Gjendje Shum Te Mir Motorike, Xhenerike; ; Ndezje start-sto. Kondicioner. Tiranë
16 500€
Shtuar: 28 dhjetor 2020, numri: 113745
Modeli: X6 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 199000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 4.4 litra
OPSIONET - KEY LESS GO- START STOP- LOOK 2013 - TAVAN XHAMI - NAVI MADH - KSENO BIKSENO - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA DIGITAL + KAMERA - TV MBRAPA PER POSAGJERET-USB AUX DVD - HOLOGRAM - DYERT ME THITHJE-BAGAZH ME BUTON-MARSHA NE TIMON F1 - TIMON MULTIFUNKSIONAL - TIMON ME NGROHJE KOMANDA MEMORJE - DOPJO KLIMA - SERDILE LEKURE SHUM TE PSTRA - SERDILE NGROHJE FTOHJE MASASH THYERJE FRYRJE CFRYRJE - XHAMAT E ZINJ ORIGJINAL PLUS NUANC LEJLA XHAMI PARE - MARMITAT ME ZHUREM - - GOMAT TE REJA SAPO NDERRUARA 100 % etj etj
MAKINA ESHT ME LETRA SHQIPTARE TE PAGUARA PER 1 VITE TARG E ZGJEDHUR 088
GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE...
MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER)

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.