Njoftime të tjera të ngjashme

Shes makinen time e cila esht ne super gjendje , esht mirmbajtur ne menyren me te mir Bmw ka ardhur nga Italia me 100,000 km e sjell nga Mektrin Motors dhe vetem 28,000 jan ber ne shqiperi . Ka... Tiranë
17.50€
I diskutueshëm
Tiranë Tiranë
17 500€
Viti: 2007
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
7 300€
I diskutueshëm
Bmw seria 3, viti i prodhimit 2006, manual 6 marshe, motorri 2.5 benzine/ gaz, 4 Dyer, 10 Airbag, xhama dhe pasqyra elektrike, CD player, klima dixhital, sensore parkimi mbrapa, 2 celesa, impjanti... Tiranë
5 600€
Bmw x5 xdrive. Full extra,M look.272 hp. Muzike harman cardon, adaptive lights,hapje mbyllje me gisht,bagazh me buton,camera,panorama, sedilje timon me ngrohje,xhamat e zeza dhe antitermic, impiant... Tiranë
13 500€
27 000€

BMW X6, 3.0L, 234000km

Shtuar: 6 maj 2019, numri: 1128
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0686837194
Modeli: X6 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 234000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
shitet x6 4000 me motorr 2984 cilindrimviti 2011 me dogan 234000 klm makina vjen nga zvicrra 27000 euro okazion makina esht ne gjendje shum te mire.makina vje per 10 dit.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.