BMW X5 viti 2013, E zezë, 208000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
Bmw seria 5 2.5 Nafte viti 2006 Automat gjendje perfekte letra te paguara per 1 vit per kontakt shkruani ose merni ner wetsap flm Tiranë
15 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 21 nëntor 2019, numri: 103625
Modeli: X5 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 208000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Parktronic Sistem navigimi 
BMW X5 VITI 2013; Makina esht e sapo ardhur me dogan te pagua. Ka 208 mij km orgjinale me garanci dhe esht ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prov. Makina disponon cdo opsion te mundshem te ketij modeli; -Fenera ledStopa ledNight vision (kilometrazh ne xha) Kamera 360 grad Sensor parkimi Tavan panoramik xhami me hapjesendilje me ngrohje me memorje, me masazhtimon me ngrohje, me memorje, me levizjeXhama te zinj orgjinal Sallon mershin ngjyr tulle Navi madh Bluetooth/Aux/Mp3Bagazhi hapet mbyllet me buton; Makina ka ardhur ne daten 23 ne shqiperi dhe shoqerohet me video nga momenti i blerjes; Makina esht ne super gjendje nk ka nevoj per asnje gje, me sherbimet te bera te BMW ne Canada, vaji, filtra, ferrota, dhe goma 100% te reja me vler 1000

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.