BMW X5 viti 2011, 150900km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet ose Ndrrohe; ; Makina sht full options nuk ka nevoj pr fjalt e teprt. 'do gj perfek. Cmimi i diskutueshem pasi t shihni makinn nga af. Xhama te zinj me letra te rregullta dh. Tiranë
Kamer. Lekur bezh sedilet shum e paste. Mbajtur ne garazh shitet per arsye emigrim. Servis i sapo ber vaj filtra goma te reja ferrota gomina etj! Tiranë
EURO 4 DPF; ; ECO SYSTEM START/STOP; ; 1 DORE MAKINE; ; TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA PRANE KONCENCIONARIT TE BMW GJERMANI; ; Klima DIGITALE - BI-ZONE (PARA DHE MBRAP); NAVIGATOR -CD- ROM- RADIO FM/AM. Tiranë
Shes BMW GT 535. Viti 2011, me letra te prera per nje vit deri ne shtator te 2021, ka 210.000 KM (origjinal) Makina esht me motor 3. (iturbo) model (350d) me 300h. Makina ka keto opsione: tapicer. Tiranë
Bmw Serie 5 2.5 Nafte me Dogane Kambio Automatike Viti 2006 125.000 Km Sedilje me ngrohje Cmimi 6.300 Eur; Vizitoni faqen e biznesit ton AUTOSTRADA TIRANE-DURRES, KM 14, VORE TIRANE Tregoje n hart Tiranë
12 000€
Shtuar: 27 janar 2021, numri: 113883
Modeli: X5 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 150900 km
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Shitet bmw x5 50i Lok M originale viti 2011 super full panoramik hapet pa cels dhe ndizet me cels ne xhep dyert me thithje tapicerie e bardh dhe me masazhe sendile me ngrohje para dhe mbrapa xhamat originale te zinj plus perde mbrapa te bm. marshe 8. Eshte dhen past qerami. Klm originale 150.9 mij originale me garaanc. sapo e targua. Okazion vetem per pak dit

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.