BMW X5 viti 2009, Gri, 194000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
Bmw seria 5 2.5 Nafte viti 2006 Automat gjendje perfekte letra te paguara per 1 vit per kontakt shkruani ose merni ner wetsap flm Tiranë
12 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 10 dhjetor 2019, numri: 111472
Modeli: X5 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 194000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Bmw x5 drive, e vitit 2009, eshte me 194.000 km origjinale te kontrollohet makina tek BMW-j. E kam bler para dy vitesh me 170.000k. Eshte ne gjendje shume te mire, goma te reja dhe cdo pjese e makines xhenerike eshte origjinal. lekure e paster me ngrohje sediljet, xham panoramik ne tavan, me sensora para mbrapa, nafte, nuk ka asnje gervishtje jashte dhe brenda ne sallonin e makines, eshte mbajtur per qejf si makin. Cmimi i diskutueshem pasi te shikohet makina

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.