BMW X5 viti 2008, E bardhë, 3.0L, 173361km

Njoftime të tjera të ngjashme

Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
Bmw seria 5 2.5 Nafte viti 2006 Automat gjendje perfekte letra te paguara per 1 vit per kontakt shkruani ose merni ner wetsap flm Tiranë
11 200€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96206
Modeli: X5 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 173361 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Shitet BMW X5 e vitit 11.2008, me ngjyre e Bardh perle, motorr 3.0 benxin pa taks luksi, (pershtatshme per impjant gazi, ku shkon si vler 800 dhe i shkon 100% me gaz) esht shum e shpejt, mjeti ka 173361 mij km origjinale ku mumd ta verifikoni te BMW po te doni me nr shasi. WBAFE41068LZ83114. Mjeti ka shum opsione si ps. esht euro 4, ka tapiceri ngjyra kafe si ne shampanje shum e paster dhe qetsuese, sedilet e para me memorje, esht me sensor parkimi para mbrapa + shiu + dritas; Feneret kseno bikseno, navigator per gjith europen + dv + tv, me bagazhjer me 6 cd, me kamera parkimi mbrapa, me klima, timoni leviz sipas pozicionit qe deshironi ju elektronikisht, tavan me baxho panaromik i gjithi, bagazhi mbyllet me thithje, me xhama te zij, ka 2 celsa origjinal, esht me marmita sportive te markes Remus, me disqe 19 origjinal te bmw me goma te rej; Mjeti ka ardhur nga jasht ne date 06.11.2019, mjeti esht me dogan te prere, esht me te gjitha sherbimet e bera dhe me liber servisi ku mund ta verifikoni ku te deshironi j.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.