BMW X5 viti 2008, Blu, 218000km

Njoftime të tjera të ngjashme

BMW X5, viti fundi 2008, ne gjendje perfekte si nga ana e jashtme ashtu dhe mekanike, motorr 3.0 nafte pa taks luksi, makina eshte ekonomike nuk konsumon, 173.00 km, makina eshte me doga. Tiranë
OPSIONET - KEY LESS GO- START STOP- LOOK 2013 - TAVAN XHAMI - NAVI MADH - KSENO BIKSENO - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA DIGITAL + KAMERA - TV MBRAPA PER POSAGJERET-USB AUX DVD - HOLOGRAM - DYERT M. Tiranë
BMW X6M 5.0 BENXIN TWIN-TURBO; *AUTOMATIK TIPTRONIK; *FULL EXTRA VITI 2009; *E REGJISRUME TARGA SHIPTARE; ; -POSEDON; -TIMON ME NXEMJE F1 PLUS KOMANDA PERCJELLSE; -DYER ME VAKUM (AGNE) -KAME. Tiranë
Xhama te zinj me leje; ; Dritat Led; ; Fiket vet ne trafik; ; Keyles go; ; Tapiceria me qepje te; ; Sedile me fryrje; ; Timon multifunksonal; ; Cruise control; ; Goma te reja; ; Vaj filtra te sapo... Tiranë
Bmw seria 1. 118 naf. Kamio Manuale 6 Marsha Viti 2006 Sapo Ardhur Me Dogan Paguar, letra per nje vit!; ; Makina Eshte Ne Gjendje Shum Te Mir Motorike, Xhenerike; ; Ndezje start-sto. Kondicioner. Tiranë
8 900€
Shtuar: 12 dhjetor 2020, numri: 113703
Modeli: X5 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 218000 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Ideale per impiant gazi, pa takse luksi, gjendje shume te mire teknike dhe vizual. Timon me ngrohje, panoramike, disqe te reja, sendilje me memorie et. Cmim okazion 8900 euro me dogan. Adresa, Kashar, rruga Butrinti km 7 perballe Albteleko. Auto Zvicra Shit blerje makinash te ardhura nga Zvicer.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.