BMW X5 viti 2007, Bojë floriri, 3.0L, 199999km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet bmv x6 makina ka 134mij km esht bler e re te bmv motorri tipi ri esht ne super gjendje dhe super fu. Tiranë
BMW X5, viti fundi 2008, ne gjendje perfekte si nga ana e jashtme ashtu dhe mekanike, motorr 3.0 nafte pa taks luksi, makina eshte ekonomike nuk konsumon, 173.00 km, makina eshte me doga. Tiranë
OPSIONET - KEY LESS GO- START STOP- LOOK 2013 - TAVAN XHAMI - NAVI MADH - KSENO BIKSENO - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA DIGITAL + KAMERA - TV MBRAPA PER POSAGJERET-USB AUX DVD - HOLOGRAM - DYERT M. Tiranë
BMW X6M 5.0 BENXIN TWIN-TURBO; *AUTOMATIK TIPTRONIK; *FULL EXTRA VITI 2009; *E REGJISRUME TARGA SHIPTARE; ; -POSEDON; -TIMON ME NXEMJE F1 PLUS KOMANDA PERCJELLSE; -DYER ME VAKUM (AGNE) -KAME. Tiranë
Xhama te zinj me leje; ; Dritat Led; ; Fiket vet ne trafik; ; Keyles go; ; Tapiceria me qepje te; ; Sedile me fryrje; ; Timon multifunksonal; ; Cruise control; ; Goma te reja; ; Vaj filtra te sapo... Tiranë
11 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 11 dhjetor 2020, numri: 113692
Modeli: X5 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 199999 km
Ngjyra: Bojë floriri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
SHUME EKONOMIK. shenuar ne leje qarkullimi.
Makina esht me sherbime te bera.
Cilindrata 2993. *jo takse lluksi*
Ne gjendje perfekte dhe e gatshme per cdo lloj prove.
- X-drive 4x4 full option…
- drita adaptive (kthehen sipas timonit)
- start/stop
- pasqyra elektrike me palosje me xham antiverbues
- timon i levizshem elektrik
- timon lekure sportive
- bagazh me buton automatike
- tavan panoramik me hapje elektrike i te dyja pjeseve
- sedile komfort me memorje dhe full elektrik
- sallon i zi lekure
- sedilet me ngrohje
- sedilet INDIVIDUALE
- klima automatike INDIVIDUALE
- Klimatronik para/mbrapa.
- klima,bluetooth audio,aux,dvd,bagazhier + radio & navigator sistem europian
- navigator profesional
- kontrolle nepermjet zerit
- nderfaqe usb audio Bluetooth
- sistemi audio HARMAN/KARDON
- disqe 21 inch
- 3 celesa
- kamera parkimi
- sensore parkimi
- te gjitha sherbimet e kryera ne kohe
- pilot automatik e shum opsione te tjera...

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.