BMW X5 viti 2002, E zezë, 3.0L, 204800km

Njoftime të tjera të ngjashme

Motorr 2.0 Nafte Tapiceri lekure bezhe brenda Xhamat e erret origjinal dhe perde Ne gjendje shum te mire makines i jane bere sherbimet tani Turbo e re me garanci vaj filtra pulexho dinamo pulex. Tiranë
BMW 520d-2.0 Diesel, Viti Prodhimit 2010 me kamio automatike, KM Origjinale te Garantuara 240.000, , navigator, klima, cd player, disqe alumini, sensor parkimi, sedilje elektrike + ngrohje + fryrj. Tiranë
BMW 530 Diezel Viti 2011; Makina me Dogane; Salloni Lekure; Sedile me Ngrofje; Navi CD ESP DVD; Klima Zone; Komando ne Timon; Sensor Parkimi; Tavan Xhami; Xhama te Erret; Pasyra me Palosje; Far. Tiranë
Shitet BMW 320d e90 AUTOMATIK, ne gjende te shkelqyer tekni. Vetura ka te kryera te gjitha sherbimet, dokumentacionin deri ne Gusht 2020, ka interier lekure, goma 100; E gatshme per cdo prove. Tiranë
Bmw seria 5 2.5 Nafte viti 2006 Automat gjendje perfekte letra te paguara per 1 vit per kontakt shkruani ose merni ner wetsap flm Tiranë
4 300€
Shtuar: 13 dhjetor 2019, numri: 111917
Modeli: X5 
Viti: 2002 
Kilometrazhi: 204800 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
BMW X5; 3.0 NAFT (PA TAKS LUKSI); KAMIO AUTOMAT; VITI 2002; OPSIONET -NAVI MADH - TIMON MULTIFUNKSIONAL + KOMANDA NE TIMON + MEMORJE-BAGAZHIER 6 CD- SALLON LEKU- SERDILE ME MEMORJE- ELEKTRIKE THYERJE FRYRJE CFRYRJE + THYERJE - BAXHO XHAMI - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA- XHAMAT E ZINJ - KLIMA BIZONALE - DISQE ALUMINI PLUS 4 GOMA TE REJA 100%; MAKINA ESHT ME TARGA SHQIPTARE ME LETRA TE SAPOPAGUARA PER 1 VITE; GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIK; MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER); WHATS UP- VIBER

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.