Njoftime të tjera të ngjashme

Shes makinen time e cila esht ne super gjendje , esht mirmbajtur ne menyren me te mir Bmw ka ardhur nga Italia me 100,000 km e sjell nga Mektrin Motors dhe vetem 28,000 jan ber ne shqiperi . Ka... Tiranë
17.50€
I diskutueshëm
Tiranë Tiranë
17 500€
Viti: 2007
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
7 300€
I diskutueshëm
Bmw seria 3, viti i prodhimit 2006, manual 6 marshe, motorri 2.5 benzine/ gaz, 4 Dyer, 10 Airbag, xhama dhe pasqyra elektrike, CD player, klima dixhital, sensore parkimi mbrapa, 2 celesa, impjanti... Tiranë
5 600€
Shitet BMW 316d ne gjendje perfekte nga ana mtorike dhe xhenerike gjithashtu. Motori: 1600 cc Transmetuesi: Manual Lenda djegese: Nafte Kilometrat e pershkuara: 245.000 Goma te sapo nderruara,... Tiranë
9 900€
I diskutueshëm
13 500€

BMW X5, 3.0L, 180000km

Shtuar: 10 qershor 2019, numri: 1212
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0675050202
Modeli: X5 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Kuaj fuqi: 272 
Bmw x5 xdrive. Full extra,M look.272 hp. Muzike harman cardon, adaptive lights,hapje mbyllje me gisht,bagazh me buton,camera,panorama, sedilje timon me ngrohje,xhamat e zeza dhe antitermic, impiant stag 5vjet garanci,ekran android me usb dvd navi me tuch etj etj...

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.