Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2006
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
5 600€
Viti: 2014
Kilometrazhi: 245000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
9 900€
I diskutueshëm
Viti: 2012
Kilometrazhi: 190000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
18 500€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 170000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
9 800€
Viti: 2005
Kilometrazhi: 180000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 300€
13 500€

BMW X5

Shtuar: 10 qershor 2019, numri: 1212
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0675050202
Modeli: X5 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 180000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Kuaj fuqi: 272 
Bmw x5 xdrive. Full extra,M look.272 hp. Muzike harman cardon, adaptive lights,hapje mbyllje me gisht,bagazh me buton,camera,panorama, sedilje timon me ngrohje,xhamat e zeza dhe antitermic, impiant stag 5vjet garanci,ekran android me usb dvd navi me tuch etj etj...

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.